Medewerkers

Vennoten
Jan Aalders AA | j.aalders@slenemaenaalders.nl
Jacob Slenema LLM RB | j.slenema@slenemaenaalders.nl

Accountancy
Anita Meijering AA RB | a.meijering@slenemaenaalders.nl
Catrien van der Velde-de Boer | c.vandervelde@slenemaenaalders.nl
Henny van der Schans-Bos | h.vanderschans@slenemaenaalders.nl
Wichard Bouma RBc | w.bouma@slenemaenaalders.nl
Maria Oostenbrink | m.oostenbrink@slenemaenaalders.nl

Administratieve dienstverlening
Regina de Jager | r.dejager@slenemaenaalders.nl
Grietje van Wijk | g.vanwijk@slenemaenaalders.nl
Esther Dorenbos | e.dorenbos@slenemaenaalders.nl
Femke de Vries | f.devries@slenemaenaalders.nl

Secretariaat
Herma Wilkens-Velthuis | h.wilkens@slenemaenaalders.nl

Persoonlijke benadering

We zijn er mooi voor elkaar. Voor de bedrijven en particulieren, die ons al gevonden hebben en ook voor startende ondernemers, die een goed advies kunnen gebruiken voor de toekomst.

Naast de traditionele dienstverlening, zoals het verwerken van administratie en het verzorgen van fiscale aangiftes, kijken wij namelijk graag met u mee vooruit. Op grond van analyses en prognoses, door verstandig gebruik te malen van geavanceerde software, kunnen we een betrouwbaar advies uitbrengen over de volgende stappen in uw bestaan.

Wij hebben verschillende specialisten die u graag helpen uw plannen te realiseren. Ondernemer of particulier, voor waardevol advies zijn wij er 24/7.

Kantoren

Roden
Kanaalstraat 60 | 9301 LT Roden
tel. 050-5014074
Stuur een mail
Routebeschrijving

Paterswolde
Hoofdweg 231 | 9765 CG Paterswolde
tel. 050-3091355
Stuur een mail
Routebeschrijving

Snel contact


Privacyverklaring | Cookiebeleid | Voorwaarden | © 2019 | Vormgeving en realisatie website Reclamebureau RAM